התקשרו: 03-7711111
ניליביט - סוכנות לביטוח יצירתי

אודות

היצירתיות היא חלק בלתי נפרד מאיתנו

תרומה לקהילה

חברת ניליביט מייחסת חשיבות רבה לתרומה לקהילה ולכן במשך שנים רבות תורמת לעמותות ולארגונים ללא מטרות רווח.

אקים
עמותת אקים נוסדה בשנת 1951 על ידי קבוצת הורים לילדים עם פיגור שכלי. כיום, אקים ישראל הוא ארגון הורים המייצג כיום ציבור של כ-34,000 אנשים עם פיגור שכלי בישראל ובני משפחותיהם.

אקים ישראל

הרוח הישראלית
הרוח הישראלית של הסוכנות היהודית היא ארגון ללא מטרות רווח, שהוקם במטרה לגייס משאבים מהציבור הישראלי והמגזר העסקי לטיפול במצוקות חברתיות. הרוח הישראלית תומכת בכפרי נוער ובמגוון תוכניות חינוכיות, חברתיות וטיפוליות במטרה להביא לשינוי אמיתי.

| ניליביט - סוכנות לביטוח יצירתי [תרומה לקהילה] הרוח הישראלית

האגודה למלחמה בסרטן
האגודה למלחמה בסרטן בישראל נוסדה בשנת 1952 במטרה להקטין את התחלואה והתמותה ממחלת הסרטן ולשפר את איכות חיי החולים. האגודה הינה מוסד ללא כוונות רווח הפועלת הודות לתרומות הציבור וללא כל מימון מתקציב של משרד ממשלתי כלשהו

האגודה למלחמה בסרטן

משאלת לב
משאלת לב” היא חלק מארגון בינלאומי שייעודו הגשמת משאלות הלב של ילדים החולים במחלה מסכנת חיים. בהגשמת המשאלה שואפת “משאלת לב” להעניק לילד ולמשפחתו חוויות מיטיבות של הנאה וצחוק בתקופה הקשה בחייהם ויכולת להתמודד עם הטיפולים הקשים.

משאלת לב

העמותה למאבק במחלת ה-TA
“העמותה למאבק במחלת ה –A-T” הוקמה ע”י הורים לילדים החולים במחלת ה-A-T, המחפשים דרך לסייע לילדיהם חסרי האונים, בקידום כל היבטי הטיפול, בשיפור איכות חייהם של הילדים החולים ובניסיון להעניק להם רגעי אושר שיקלו על שגרת ההתמודדות היומיומית עם המחלה.

העמותה למאבק במחלת ה-TA

העמותה להתחדשות בחינוך
YRF מפעילה פרויקטים שונים בתחום החינוך. באמצעות חינוך משלים, מאפשרת העמותה לילדים ממעמד סוציו-אקונומי נמוך לממש את הפוטנציאל הטמון בהם ולהגביר את סיכוייהם להשתלב בחברה הישראלית כתורמים ולא כנתרמים.

youth renewal

בית איזי שפירא
בית איזי שפירא פועל לשינוי באיכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות ובני משפחותיהם, באמצעות פיתוח שירותים חינוכיים-טיפוליים שינוי חברתי וקידום מודעות בקהילה פיתוח, מחקר והכשרה.

איזי שפירא

מעגל נשים
מעגל נשים הינו ארגון בינלאומי, התנדבותי, א-פוליטי, בו חברות נשים כ- 15,000 נשים בגילאים 18-45 מ- 36 מדינות ברחבי העולם. מטרות הארגון הן עידוד ההבנה והאחווה בין נשים צעירות מתרבויות שונות, והגברת מעורבותן למען הקהילה. מוטו הארגון הינו חברות ועזרה לזולת

מעגל נשים

אנוש – בריאות הנפש
עמותת אנוש הוקמה בשנת 1978 כארגון משפחות במטרה לפעול למען רווחתם וזכויותיהם של מתמודדים עם מגבלה נפשית. במהלך שנים אלו הובילה העמותה לתמורות משמעותיות בתחומי החקיקה, הזכויות ופיתוח שירותים לאוכלוסייה זו.

אנוש

חינוך לפסגות
עמותת ‘חינוך לפסגות’ מתמקדת בטיפוח ילדים ובני נוער בעלי פוטנציאל למצוינות המגיעים מערי הפריפריה של ישראל. החניכים משתלבים בתכנית לימודית המסייעת להם לממש את יכולותיהם, להרחיב אופקים, לפתח מודעות חברתית ולהשתלב בהצלחה במוסדות אקדמיים ובחברה הישראלית.

חינוך לפסגות

בית חב”ד יהוד
בית חב”ד יהוד נוסד על ידי הרבי מליובאוויטש בשנת ה’תשמ”ח (1988) כדי להעניק סיוע בכל עניין יהודי. הפעילות הנעשית בבית חב”ד מבוססת על אמרתו של הבעל שם טוב, מייסד החסידות: “נשמה יורדת לעולם כדי לעשות טובה ליהודי בגשמיות או ברוחניות”.

חבד יהוד

אתם מוזמנים להצטרף לאלפי הלקוחות של ניליביט שנהנים מפתרונות ביטוח יצירתיים

ניליביט חברה לקבוצת howden ישראל

אנחנו שמחים לעדכנך כי חברתנו – ניליביט סוכנות לביטוח (1990) בע”מ וחברת הבת שלה ניליביט חתמים בינלאומיים סוכנות לביטוח כללי (2017) בע”מ (“ניליביט”) חתמו על הסכם עם שתי חברות בבעלות מלאה של קבוצת האודן סוכנות לביטוח (2002) בע”מ (“קבוצת האודן ישראל”), לפיו רכשה קבוצת האודן ישראל את כלל פעילות האלמנטרי והכללי של ניליביט. הן המנהלים, עודד לוסקי ויואב רן, והן עובדיה המסורים, ימשיכו לנהל את הפעילות של ניליביט במסגרת קבוצת האודן ישראל. howden הינה אחת מקבוצות הביטוח המובילות בעולם ומעסיקה למעלה מ-9,000 עובדים בלמעלה מ-60 מדינות. הקבוצה נחשבת לאחד מהברוקרים הבינלאומיים המובילים בעולם.
המהלך מייצר יתרונות רבים ללקוחות ניליביט, ומגוון אפשרויות ביטוחיות רבות, המבוססות על היכולות והקשרים הענפים של קבוצת howden בארץ ובעולם. בתקופה זו, כאשר שוק הביטוח חווה אתגרים בתחומים רבים, חיבור זה מאפשר לנו להציע סט כלים רחב מתמיד אשר יאפשר לך להמשיך ולקבל פתרונות ביטוחיים איכותיים ושירות עילאי.

אנחנו משוכנעים כי חיבור זה יאפשר לך, לקבל את הטוב מכל העולמות. יחס חם, אישי וקרוב כפי שהכרת עד כה בשילוב יכולות אדירות בביטוח מול מבטחים.