התקשרו: 03-7711111
ניליביט - סוכנות לביטוח יצירתי

אודות

היצירתיות היא חלק בלתי נפרד מאיתנו

נעים להכיר

אנחנו בניליביט מתמחים בבניית פתרונות ביטוח בהתאמה אישית למכלול הסיכונים השלם של מבוטחים בהיקפים גדולים. החל מביטוחי חבויות מורכבים, דרך קשת פתרונות ביטוח כללי בתנאים מורחבים ועד לניהול הסדרים פנסיונים, ביטוחי פרט ועוד.
ניליביט מטפלת בגופים הגדולים במשק הישראלי מול המבטחים המובילים בארץ ובחו”ל.

ניליביט נוסדה בשנת 1990 על ידי הבעלים המשותפים יואב רן ועודד לוסקי.

ברבות השנים ולאור הגידול המתמיד בפעילות החברה, קיבלה ניליביט הרשאות חיתום נרחבות מהמבטחים המקומיים ממבטחים זרים ברחבי העולם.
יתר על כן, מניותיה של ניליביט מוחזקות באופן פרטי, וכך נהנית החברה מאי תלות מוחלטת במבטח זה או אחר כדי להבטיח אובייקטיביות מלאה בבחירת המבטח המתאים לכל סיכון.

ניליביט מטפלת בגופים הגדולים במשק הישראלי. עוד מימיה הראשונים, העמידה ניליביט איכות מעל כמות ושמה לה למטרה לטפל באופן מקצועי תןך מתן שירות שאינו מתפשר ומעניקה לכל מבוטח כיסוי התפור באופן אישי למידותיו.

ביטוח יצירתי

אנחנו בניליביט מאמינים שגם ביטוח יכול להיות יצירתי. בקבוצת הביטוח שלנו, תמצאו אנשים מקצוענים, מנוסים ובעלי ידע נרחב בכל הקשת הביטוחית. אנשים שחושבים מחוץ לקופסא ויודעים לתת הצעות גמישות, מותאמות ויצירתיות שעונות בדיוק על הצרכים שלכם. הניסיון והידע הרב שצברנו בשני העשורים לפעילותינו, מסייעים לנו להבין את הלקוח ולהתאים את פתרונות הביטוח המתאימים לו ביותר.

בניליביט תמצאו פתרונות ביטוח למכלול הסיכונים השלם של מבוטחים בהיקפים גדולים. החל מביטוחי חבויות מורכבים, דרך קשת פתרונות ביטוח כללי בתנאים מורחבים ועד לניהול הסדרים פנסיונים, ביטוחי פרט ועוד.

אנשי מפתח

יואב רן: מייסד ניליביט

יואב רן

 

מייסד ניליביט, המנהל כיום את פעילות הדגל של החברה בתחום ביטוחי החבויות. קודם לכן כיהן כמנהל משותף בסוכנות הביטוח פזית אשר טיפלה בסיכוני ביטוח יהלומים של יושבי מתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן. יואב רן הוא רב סרן במילואים ובוגר תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב.

עודד לוסקי: מייסד ניליביט

עודד לוסקי

 

מייסד ניליביט, המנהל את פעילות החברה בכל הקשור לביטוח גופים מורכבים במיוחד, הן בגודל והן בתחומי הפעילות השונים. נכנס לעולם הביטוח בעקבות אביו, שמעון לוסקי ז”ל, בעל סוכנות הביטוח הוותיקה ש.לוסקי אשר התמחתה בביטוחי פרט. עודד לוסקי הוא רואה חשבון בהכשרתו, בוגר אוניברסיטת תל אביב.

פתרונות הביטוח שלנו

ניליביט היא אחת מסוכנויות הביטוח הגדולות והמובילות בביטוח אחריות נושא משרה ובביטוח אחריות מקצועית לשוק ההון ולסביבת הייטק ומבטחת אלפי נושאי משרה בחברות פרטיות, ממשלתיות וציבוריות מובילות במשק.

בניליביט תמצאו צוות מסור אשר ידע להתאים לך כלקוח פרטי את הכיסוי המתאים במגוון ביטוחים אלמנטריים : ביטוחי פרט ורכב, ביטוח רכוש, ביטוחי חבויות, ביטוחים הנדסיים ועוד. לניליביט הרחבות בלעדיות וכיסויים ייחודיים למבחר ביטוחים.

ניליביט מתמחה בניהול הסדרים פנסיוניים מורכבים ומציעה לחברות ולארגונים גדולים פלטפורמה ביטוחית גמישה בהתאמה אישית וכן, מגוון תכניות ביטוח בריאות ומוצרים פיננסים מתקדמים.

תרומה לקהילה

חברת ניליביט מייחסת חשיבות רבה לתרומה לקהילה ולכן במשך שנים רבות תורמת לעמותות ולארגונים ללא מטרות רווח.

אקים
עמותת אקים נוסדה בשנת 1951 על ידי קבוצת הורים לילדים עם פיגור שכלי. כיום, אקים ישראל הוא ארגון הורים המייצג כיום ציבור של כ-34,000 אנשים עם פיגור שכלי בישראל ובני משפחותיהם.

אקים ישראל

הרוח הישראלית
הרוח הישראלית של הסוכנות היהודית היא ארגון ללא מטרות רווח, שהוקם במטרה לגייס משאבים מהציבור הישראלי והמגזר העסקי לטיפול במצוקות חברתיות. הרוח הישראלית תומכת בכפרי נוער ובמגוון תוכניות חינוכיות, חברתיות וטיפוליות במטרה להביא לשינוי אמיתי.

| ניליביט - סוכנות לביטוח יצירתי [תרומה לקהילה] הרוח הישראלית

האגודה למלחמה בסרטן
האגודה למלחמה בסרטן בישראל נוסדה בשנת 1952 במטרה להקטין את התחלואה והתמותה ממחלת הסרטן ולשפר את איכות חיי החולים. האגודה הינה מוסד ללא כוונות רווח הפועלת הודות לתרומות הציבור וללא כל מימון מתקציב של משרד ממשלתי כלשהו

האגודה למלחמה בסרטן

משאלת לב
משאלת לב” היא חלק מארגון בינלאומי שייעודו הגשמת משאלות הלב של ילדים החולים במחלה מסכנת חיים. בהגשמת המשאלה שואפת “משאלת לב” להעניק לילד ולמשפחתו חוויות מיטיבות של הנאה וצחוק בתקופה הקשה בחייהם ויכולת להתמודד עם הטיפולים הקשים.

משאלת לב

העמותה למאבק במחלת ה-TA
“העמותה למאבק במחלת ה –A-T” הוקמה ע”י הורים לילדים החולים במחלת ה-A-T, המחפשים דרך לסייע לילדיהם חסרי האונים, בקידום כל היבטי הטיפול, בשיפור איכות חייהם של הילדים החולים ובניסיון להעניק להם רגעי אושר שיקלו על שגרת ההתמודדות היומיומית עם המחלה.

העמותה למאבק במחלת ה-TA

העמותה להתחדשות בחינוך
YRF מפעילה פרויקטים שונים בתחום החינוך. באמצעות חינוך משלים, מאפשרת העמותה לילדים ממעמד סוציו-אקונומי נמוך לממש את הפוטנציאל הטמון בהם ולהגביר את סיכוייהם להשתלב בחברה הישראלית כתורמים ולא כנתרמים.

youth renewal

בית איזי שפירא
בית איזי שפירא פועל לשינוי באיכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות ובני משפחותיהם, באמצעות פיתוח שירותים חינוכיים-טיפוליים שינוי חברתי וקידום מודעות בקהילה פיתוח, מחקר והכשרה.

איזי שפירא

מעגל נשים
מעגל נשים הינו ארגון בינלאומי, התנדבותי, א-פוליטי, בו חברות נשים כ- 15,000 נשים בגילאים 18-45 מ- 36 מדינות ברחבי העולם. מטרות הארגון הן עידוד ההבנה והאחווה בין נשים צעירות מתרבויות שונות, והגברת מעורבותן למען הקהילה. מוטו הארגון הינו חברות ועזרה לזולת

מעגל נשים

אנוש – בריאות הנפש
עמותת אנוש הוקמה בשנת 1978 כארגון משפחות במטרה לפעול למען רווחתם וזכויותיהם של מתמודדים עם מגבלה נפשית. במהלך שנים אלו הובילה העמותה לתמורות משמעותיות בתחומי החקיקה, הזכויות ופיתוח שירותים לאוכלוסייה זו.

אנוש

חינוך לפסגות
עמותת ‘חינוך לפסגות’ מתמקדת בטיפוח ילדים ובני נוער בעלי פוטנציאל למצוינות המגיעים מערי הפריפריה של ישראל. החניכים משתלבים בתכנית לימודית המסייעת להם לממש את יכולותיהם, להרחיב אופקים, לפתח מודעות חברתית ולהשתלב בהצלחה במוסדות אקדמיים ובחברה הישראלית.

חינוך לפסגות

בית חב”ד יהוד
בית חב”ד יהוד נוסד על ידי הרבי מליובאוויטש בשנת ה’תשמ”ח (1988) כדי להעניק סיוע בכל עניין יהודי. הפעילות הנעשית בבית חב”ד מבוססת על אמרתו של הבעל שם טוב, מייסד החסידות: “נשמה יורדת לעולם כדי לעשות טובה ליהודי בגשמיות או ברוחניות”.

חבד יהוד

אתם מוזמנים להצטרף לאלפי הלקוחות של ניליביט שנהנים מפתרונות ביטוח יצירתיים