התקשרו: 03-7711111
ביטוח רכב ורכבי יוקרה

ביטוח רכב ורכבי יוקרה

כיסוי על נזקים שנגרמו לרכב, פגיעות גוף שנגרמו לנהג או פגיעות שנגרמו לרכוש או אדם אחר במקרה של תאונה

פוליסת ביטוח רכב

הצורך בביטוח רכב מוגדר בחוק במדינת ישראל. ביטוח הרכב נועד בכדי לתת כיסוי על נזקים שנגרמו לרכב, פגיעות גוף שנגרמו לנהג או פגיעות שנגרמו לרכוש ו/או אדם אחר במקרה של תאונה עם הרכב המבוטח.

כיסוי הפוליסה

ביטוח חובה:

ביטוח חובה, כשמו כן הוא, מוגדר ע“פ חוק כחובה לרכישה לכל בעל רכב במדינת ישראל. ביטוח זה נועד בכדי לכסות על מקרים בהם הרכב המבוטח היה מעורב בתאונה בה נגרם נזק לגופו של נהג הרכב המבוטח, הנוסעים ברכב ושל נפגעים הנמצאים מחוץ לרכב.

ביטוח צד ג’

ביטוח צד ג’– מוכר גם בשם “ביטוח משלים“ היות והוא משלים את החסר בביטוח החובה. מטרת ביטוח צד ג’ היא לכסות את בעל הרכב המבוטח במקרה ובתאונה נגרם גם נזק לרכבו של המעורב הנוסף בתאונה או לרכוש שלו (ואף למספר מעורבים נוספים במקרים כמו תאונת שרשרת).

ביטוח מקיף

הביטוח המקיף הוא הביטוח הרחב והכולל ביותר מבין סוגי הביטוח לרכב והוא נועד לכסות על טווח רחב של מקרים העלולים להתרחש במהלך תקופת הביטוח, הן נזקים הנגרמים לצד ג’ והן נזקים הנגרמים לרכוש המבוטח עצמו. בין התרחישים המכוסים: פריצה לרכב, גניבת ציוד מהרכב, גניבת הרכב עצמו, כיסוי לנזק צד ג’ ועוד.

פוליסת ביטוח רכבי יוקרה

ניליביט מתמחה בעריכת ביטוח רכבי יוקרה (High Value Cars) וכן רכבים ביבוא אישי בפוליסת ביטוח ייחודית ואטרקטיבית המותאמת לצרכי המבוטח.