התקשרו: 03-7711111
ביטוח סייבר

ביטוח סייבר

מה הנזק העלול להיגרם לעסק שלך ולמה אתה זקוק לפוליסת ביטוח סייבר?

ביטוח סייבר: האם העסק שלך מוגן מפני מתקפת סייבר?

דמיין לרגע מה עלול לקרות לעסק שלך אם פעילות המחשוב בו פוסקת לשעה, ליום, לשבוע?
מה הנזק העלול להיגרם לעסק שלך, ללקוחות, לעובדים?
מערך המחשוב משחק תפקיד מרכזי עבור מרבית העסקים כיום, ומהווה את לב ליבו של הפעילות העסקית: אתר האינטרנט שלכם, נתוני מכירות, פעילות עבר והווה של הלקוחות ונתונים עסקיים רבים נמצאים כיום במערכות המחשוב של העסק. כתוצאה מכך, קיימת תלות קריטית במסדי נתונים והנכסים המאוחסנים בהם.

האם כל הנתונים האישיים במערכות המידע שלך מוגנים?

ככל שהשימוש במערכות מחשוב גדלות, כמות המידע האישי הנשמר אודות לקוחות, ספקים ועובדים גדלה, באופן משמעותי, וגם התדירות לשימוש, שיתוף ושמירת המידע. פעילות עסקית הכוללת מידע אישי, כרוכה באחריות והשלכות רבות. חשיפה של פרטים אישיים, אם במקרה או בזדון, חושפות חברות וארגונים לאחריות לנזקים.

ביטוח סייבר: פוליסת הביטוח של ניליביט לנזקי מתקפות סייבר

ביטוח הסייבר של ניליביט מהווה מטרייה ביטוחית מקיפה ומודולארית וכולל פוליסת ביטוח אשר פותחה על מנת להחזיר אובדן ונזק כספי כתוצאה מאירוע מקרי או זדוני לרשתות מחשבים, תוכנות ונתונים. פוליסת הביטוח לנזקי סייבר של ניליביט מכסה שני סוגי סיכונים שהעסק שלך חשוף אליהם: נזק שנגרם ע”י החברה (צד א’) ונזק שנגרם ע”י צד שלישי (צד ג’). תחום זה, החשוף לנזקים רבים, אינו מכוסה כיום ע”י פוליסות הביטוח הסטנדרטיות לעסקים.

צד א’
גורם הנזק: – הרס זדוני של נתונים – וירוס במחשב – תקלה במערכת ה IT

כיסוי הפוליסה: – שירותי תגובה להפרת נתונים – הפרעה לפעילות עסקית הגורמת לאובדן הכנסות – החלפת נתונים ועלויות לתיקון מערכות

צד ב’

גורם הנזק: – הפרה של הזכות לפרטיות – פרצת אבטחה – גניבה או גילוי של מידע סודי – תוכן אינטרנט – הוצאת דיבה או לשון הרע

כיסוי הפוליסה: – הוצאות שיווק ויחסי ציבור לשיקום תדמית ומוניטין – קנסות ועונשים רגולטורים – נזקים אשר יגרמו למידע מבוטח או לפרצת אבטחה

סיכונים מהסוג הווירטואלי

ביטוח סייבר – הפוליסה של המאה ה-21

מאז ומעולם היו בתי עסק חשופים למגוון רחב של סיכונים על בסיס יומיומי. רובנו מכירים היטב סיכונים שעניינם פגיעה במוצר מוחשי, כגון גניבה או השחתת רכוש. אולם בשנים האחרונות, אנו מתחילים להיחשף לסיכונים אשר אינם בהכרח מוחשיים, אלא דיגיטליים. אלו באים לידי ביטוי בגרימת נזק לתפקוד השוטף של העסק שלנו. אחד הסיכונים הבולטים של המאה העשרים ואחת הוא לא אחר מאשר מתקפת הסייבר.

בשל אופייה הווירטואלי, חסר הגבולות הממשיים, של מתקפת הסייבר, היא עלולה לגרום נזק כבד לנכסים הדיגיטליים והממוחשבים המהווים את הליבה של עסקים שכלל לא היו המטרה שאליה כוונה מלכתחילה. בדומה לפגיעות בלתי מכוונות במבנים אזרחיים בעת מלחמה, סובלים אותם בתי עסק מנזק משני הנגרם במסגרת מאבק שאינם קשורים אליו ישירות, למשל ניסיון לחבל בתשתיות המדינה שממנה הם פועלים.

קיימים סוגים שונים של מתקפות סייבר, ביניהם ניתן למנות וירוס כופר (מקרים בהם מתבצעת סחיטה, קרי, איום בפגיעה ממוחשבת המוסר רק תמורת תשלום), השתקת מערכות, גניבת או מחיקת מידע והדלפתו, ואף שימוש בלתי חוקי בפרטי האשראי של בית העסק.

בעידן הטכנולוגי, הנכסים המשמעותיים ביותר של בעלי עסקים הם משאביהם הדיגיטליים. מכאן עולה צורך חיוני בהקטנת חשיפתו הפוטנציאלית של העסק לסיכונים מהסוג הווירטואלי. זאת ניתן לבצע בעזרת מומחי ביטוח סייבר, היודעים בדיוק כיצד להתנהל במקרה של מתקפה מסוג זה ולהבטיח שלקוחותיהם אשר נפגעו ממנה יזכו למקסימום ההגנה והפיצויים.

מה מכוסה בפוליסת סייבר?

1. נזקי צד ג’ (לקוחות בית העסק, ספקים וגורמים דומים)
2. נזקי העסק (צד א’)

פוליסת הסייבר כוללת:

· חבות בגין הפרת פרטיות וזליגת מידע
· כיסוי ניהול אירוע
· טיפול במתן הודעה ותגובה
· הוצאות חקירת רשויות רגולטוריות
· הוצאות למניעת אובדן הכנסות
· שיפוי בגין אובדן הכנסות
· תגובה לאיום סחיטה
· חבות מדיה אלקטרונית
· הגנה על מוניטין

אנו שמחים לעדכן כי אנחנו בניליביט מציעים הסדר ייחודי, המאפשר כיסוי במקרים של אובדן או נזק כתוצאה ממתקפת סייבר.
אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ולקבל מידע נוסף על אודות ביטוח הסייבר והדרך לספק הגנה מרבית לעסק שלכם.

ניליביט חברה לקבוצת howden ישראל

אנחנו שמחים לעדכנך כי חברתנו – ניליביט סוכנות לביטוח (1990) בע”מ וחברת הבת שלה ניליביט חתמים בינלאומיים סוכנות לביטוח כללי (2017) בע”מ (“ניליביט”) חתמו על הסכם עם שתי חברות בבעלות מלאה של קבוצת האודן סוכנות לביטוח (2002) בע”מ (“קבוצת האודן ישראל”), לפיו רכשה קבוצת האודן ישראל את כלל פעילות האלמנטרי והכללי של ניליביט. הן המנהלים, עודד לוסקי ויואב רן, והן עובדיה המסורים, ימשיכו לנהל את הפעילות של ניליביט במסגרת קבוצת האודן ישראל. howden הינה אחת מקבוצות הביטוח המובילות בעולם ומעסיקה למעלה מ-9,000 עובדים בלמעלה מ-60 מדינות. הקבוצה נחשבת לאחד מהברוקרים הבינלאומיים המובילים בעולם.
המהלך מייצר יתרונות רבים ללקוחות ניליביט, ומגוון אפשרויות ביטוחיות רבות, המבוססות על היכולות והקשרים הענפים של קבוצת howden בארץ ובעולם. בתקופה זו, כאשר שוק הביטוח חווה אתגרים בתחומים רבים, חיבור זה מאפשר לנו להציע סט כלים רחב מתמיד אשר יאפשר לך להמשיך ולקבל פתרונות ביטוחיים איכותיים ושירות עילאי.

אנחנו משוכנעים כי חיבור זה יאפשר לך, לקבל את הטוב מכל העולמות. יחס חם, אישי וקרוב כפי שהכרת עד כה בשילוב יכולות אדירות בביטוח מול מבטחים.