התקשרו: 03-7711111
ביטוח אחריות CGL Commercial general liability

ביטוח CGL

Commercial general liability

מהו ביטוח CGL ומי צריך אותו?

ביטוח אחריות CGL  Commercial general liability  הינו ביטוח אחריות כללית מסחרית אשר מיועד להגן על עסקים מפני תביעות גוף ורכוש הנובעות מפעולות החברה או מי מטעמה, נזק ממוצרי החברה או פציעה המתרחשת בשטח העסק. פוליסת ביטוח CGL מותאמת לחברות אשר פועלות בשווקים בינלאומיים בכלל ובשוק האמריקאי בפרט. ביטוח CGL יכול להציע, בין היתר, כיסוי למצבים שבהם הנזק התרחש מחוץ לחצרים של בית העסק.

מתי חל ביטוח CGL?

למעשה ביטוח CGL מחליף את ביטוח העסק הסטנדרטי הנהוג בישראל באופן שבו תבנית הכיסוי מותאמת לדרישות הביטוח הנהוגות בארה”ב וקנדה. ככל שבית העסק פועל מול חברות אמריקאיות (כלקוחות העסק ו/או כספקי העסק ו/או כקבלן משנה מטעם העסק) תיתכן דרישה להצגת כיסוי CGL כאמור. צוות ניליביט ישמח לבחון עבורכם את הצורך בביטוח CGL ובהתאם לכך להגיש הצעה המותאמת לאופי הפעילות של העסק והיקפו.

ניליביט חברה לקבוצת howden ישראל

אנחנו שמחים לעדכנך כי חברתנו – ניליביט סוכנות לביטוח (1990) בע”מ וחברת הבת שלה ניליביט חתמים בינלאומיים סוכנות לביטוח כללי (2017) בע”מ (“ניליביט”) חתמו על הסכם עם שתי חברות בבעלות מלאה של קבוצת האודן סוכנות לביטוח (2002) בע”מ (“קבוצת האודן ישראל”), לפיו רכשה קבוצת האודן ישראל את כלל פעילות האלמנטרי והכללי של ניליביט. הן המנהלים, עודד לוסקי ויואב רן, והן עובדיה המסורים, ימשיכו לנהל את הפעילות של ניליביט במסגרת קבוצת האודן ישראל. howden הינה אחת מקבוצות הביטוח המובילות בעולם ומעסיקה למעלה מ-9,000 עובדים בלמעלה מ-60 מדינות. הקבוצה נחשבת לאחד מהברוקרים הבינלאומיים המובילים בעולם.
המהלך מייצר יתרונות רבים ללקוחות ניליביט, ומגוון אפשרויות ביטוחיות רבות, המבוססות על היכולות והקשרים הענפים של קבוצת howden בארץ ובעולם. בתקופה זו, כאשר שוק הביטוח חווה אתגרים בתחומים רבים, חיבור זה מאפשר לנו להציע סט כלים רחב מתמיד אשר יאפשר לך להמשיך ולקבל פתרונות ביטוחיים איכותיים ושירות עילאי.

אנחנו משוכנעים כי חיבור זה יאפשר לך, לקבל את הטוב מכל העולמות. יחס חם, אישי וקרוב כפי שהכרת עד כה בשילוב יכולות אדירות בביטוח מול מבטחים.