התקשרו: 03-7711111

ביטוח זירות סוחר | ביטוח פורקס

רגולציה בתחום פעילות זירות המסחר

ביטוח מולטימדיה

ביטוח אחריות מקצועית המיועד לחברות החשופות לפעילות הכוללת פרסום, שידור, הפצה ושיווק של תכנים

ביטוח סייבר

ביטוח סייבר: האם העסק שלך מוגן מפני מתקפת סייבר?

ביטוח נזקי מלחמה וטרור

פיצוי המבוטח בגין נזקים כספיים שנגרמו,בשל פעולות טרור ו/או מלחמה

ביטוח דירקטורים ואחריות נושאי משרה

חובת זהירות | חובת אמונים | חובות ספציפיות ועוד..

ביטוח CGL

Commercial General Liability

ניליביט חברה לקבוצת howden ישראל

אנחנו שמחים לעדכנך כי חברתנו – ניליביט סוכנות לביטוח (1990) בע”מ וחברת הבת שלה ניליביט חתמים בינלאומיים סוכנות לביטוח כללי (2017) בע”מ (“ניליביט”) חתמו על הסכם עם שתי חברות בבעלות מלאה של קבוצת האודן סוכנות לביטוח (2002) בע”מ (“קבוצת האודן ישראל”), לפיו רכשה קבוצת האודן ישראל את כלל פעילות האלמנטרי והכללי של ניליביט. הן המנהלים, עודד לוסקי ויואב רן, והן עובדיה המסורים, ימשיכו לנהל את הפעילות של ניליביט במסגרת קבוצת האודן ישראל. howden הינה אחת מקבוצות הביטוח המובילות בעולם ומעסיקה למעלה מ-9,000 עובדים בלמעלה מ-60 מדינות. הקבוצה נחשבת לאחד מהברוקרים הבינלאומיים המובילים בעולם.
המהלך מייצר יתרונות רבים ללקוחות ניליביט, ומגוון אפשרויות ביטוחיות רבות, המבוססות על היכולות והקשרים הענפים של קבוצת howden בארץ ובעולם. בתקופה זו, כאשר שוק הביטוח חווה אתגרים בתחומים רבים, חיבור זה מאפשר לנו להציע סט כלים רחב מתמיד אשר יאפשר לך להמשיך ולקבל פתרונות ביטוחיים איכותיים ושירות עילאי.

אנחנו משוכנעים כי חיבור זה יאפשר לך, לקבל את הטוב מכל העולמות. יחס חם, אישי וקרוב כפי שהכרת עד כה בשילוב יכולות אדירות בביטוח מול מבטחים.